Dostawa | PIKA Biżuteria

Koszt dostawy

Koszt przesyłki kurierskiej wynosi 18 zł brutto. Darmowa dostawa przy zakupach równych lub większych niż 500 zł brutto oraz przy odbiorze własnym w Showroom PIKA Biżuteria.

Dostawa

1. Termin realizacji zamówienia przesyłek krajowych na Towary zamówione w Sklepie Internetowym wynosi zazwyczaj 1-2 dni roboczych, chyba że informacja zawarta w opisie Towaru stanowi inaczej – jednak nie więcej niż 30 dni łącznie z dostawą. Termin na dostawę Towaru biegnie od dnia wysłania do Klienta potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. Przesyłając do Klienta potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji, Sklep Internetowy może poinformować Klienta o przewidywanym terminie dostawy.

2. Jako formę dostawy Klient może wybrać przesyłkę kurierską lub odbiór osobisty.

3. W przypadku wyboru dostawy w formie przesyłki kurierskiej próba doręczenia przesyłki następuje dwa razy. Po drugiej nieskutecznej próbie doręczenia przesyłki, Towar zostanie zwrócony do Sklepu. O zwrotnym przekazaniu Towaru do Sklepu Klient zostanie powiadomiony poprzez wysłanie do niego korespondencji na adres poczty elektronicznej podany w zamówieniu.

4. Przesyłki realizowane są tylko na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Nie są realizowane zamówienia zagraniczne.

Bezpieczne przesyłki

Przesyłki wysyłane są kurierem TNT (FedEx).

Menu

Utwórz konto, aby zachować ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się