PIKA Biżuteria otwiera Showroom!

PIKA Biżuteria otwiera Showroom!

30 lipca w Katowicach otworzyłyśmy pierwszy Showroom PIKA Biżuteria.

Z okazji Dnia Przyjaźni #wyjatkowekobiety spotkały się w nowym biżuteryjnym miejscu na mapie Polski i zaprzyjaźniły się z PIKĄ. Wśród zaproszonych gości były bloggerki: Kinkavcomsy czy narcyza.czartoryska. Przy lampce Proseccoo oraz słodkościach każda z #PIKAGIRLS mogła zobaczyć błyskotki, ich blask, przymierzyć oraz bawić się wzorami.

PIKA Biżuteria, Happy&Rich, fot. Kacper Krzętowski

Podczas spotkania nasza projektantka biżuterii oraz CEO Pika Biżuteria Kasia Pawłowska-Zub opowiedziała o historii powstania marki, jej misji oraz przyświecającej idei.

Zapraszamy Was do naszego błyskotkowego świata pełnego minimalistycznych wzorów. Czeka na Was biżuteria wyłącznie najwyższej jakości. Serduszko PIKA do kobiecego piękna chcąc, abyście błyszczały wieczorami oraz zachwycały w ciągu dnia!

PIKA Biżuteria, Happy&Rich, fot. Kacper Krzętowski

PIKA Biżuteria, Happy&Rich, fot. Piotr Mazur

Biżuteria w całości powstaje w Polsce, dzięki fantastycznej pracy i zaangażowaniu najlepszych polskich producentów. Nowoczesne podejście do projektów, kobiet, które tworzą biżuterię, taką w której same się zakochują.

Wizyta w Showroomie PIKA to coś więcej niż wizyta w sklepie biżuteryjnym. To przeniesienie się do świata błyskotek stworzonych z myślą o tym, że każdy nawet najmniejszy drobiazg powoduje, że życie staje się piękniejsze! Specjalnie dla Was, każdego dnia czekać będą specjalistki, które pomogą dobrać błyskotkę do stylizacji bądź wybrać idealny prezent dla tej #wyjątkowejkobiety.

PIKA Biżuteria, Happy&Rich, fot. Piotr Mazur

Powiązane produkty

Opakowanie prezentowe

Najlepszy prezent od PIKA teraz w wyjątkowym opakowaniu.

Teraz możesz wybrać opakowanie prezentowe z zieloną, czerwoną lub różową wstążką. Standardowe opakowania na biżuterię dodatkowo wkładamy do pudełeczka udekorowanego wstążką w wybranym kolorze oraz złotym logotypem PIKA z delikatnymi złotymi kropeczkami w kształcie naszej sroczki

Kuferek na biżuterię w opcji opakowania prezentowego przewiązujemy wstążką w wybranym przez Ciebie kolorze i dołączamy do niego torebeczkę PIKA.

Opakowanie prezentowe jest usługą dodatkowo płatną.

Menu

Ustawienia

Utwórz konto, aby zachować ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się