PIKA Biżuteria otwiera Showroom!

PIKA Biżuteria otwiera Showroom!

30 lipca w Katowicach otworzyłyśmy pierwszy Showroom PIKA Biżuteria.

Z okazji Dnia Przyjaźni #wyjatkowekobiety spotkały się w nowym biżuteryjnym miejscu na mapie Polski i zaprzyjaźniły się z PIKĄ. Wśród zaproszonych gości były bloggerki: Kinkavcomsy czy narcyza.czartoryska. Przy lampce Proseccoo oraz słodkościach każda z #PIKAGIRLS mogła zobaczyć błyskotki, ich blask, przymierzyć oraz bawić się wzorami.

PIKA Biżuteria, Happy&Rich, fot. Kacper Krzętowski

Podczas spotkania nasza projektantka biżuterii oraz CEO Pika Biżuteria Kasia Pawłowska-Zub opowiedziała o historii powstania marki, jej misji oraz przyświecającej idei.

Zapraszamy Was do naszego błyskotkowego świata pełnego minimalistycznych wzorów. Czeka na Was biżuteria wyłącznie najwyższej jakości. Serduszko PIKA do kobiecego piękna chcąc, abyście błyszczały wieczorami oraz zachwycały w ciągu dnia!

PIKA Biżuteria, Happy&Rich, fot. Kacper Krzętowski

PIKA Biżuteria, Happy&Rich, fot. Piotr Mazur

Biżuteria w całości powstaje w Polsce, dzięki fantastycznej pracy i zaangażowaniu najlepszych polskich producentów. Nowoczesne podejście do projektów, kobiet, które tworzą biżuterię, taką w której same się zakochują.

Wizyta w Showroomie PIKA to coś więcej niż wizyta w sklepie biżuteryjnym. To przeniesienie się do świata błyskotek stworzonych z myślą o tym, że każdy nawet najmniejszy drobiazg powoduje, że życie staje się piękniejsze! Specjalnie dla Was, każdego dnia czekać będą specjalistki, które pomogą dobrać błyskotkę do stylizacji bądź wybrać idealny prezent dla tej #wyjątkowejkobiety.

PIKA Biżuteria, Happy&Rich, fot. Piotr Mazur

Powiązane produkty

Menu

Utwórz konto, aby zachować ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się