WYJĄTKOWE KSIĘŻNICZKI. CUDNE BŁYSKOTKI. PIKA PRESS DAY

WYJĄTKOWE KSIĘŻNICZKI
CUDNE BŁYSKOTKI

PIKA PRESS DAY

15 października w the Nest, jednym z najbardziej designerskich miejsc na mapie Warszawy, zorganizowałyśmy PIKA PRESS DAY. Gwiazdy, Dziennikarze oraz Influencerzy mogli poznać markę, posłuchać o jej historii oraz zobaczyć błyskotki z bliska.

„Czujemy, że wszystkie kobiety są wyjątkowe, mają swoje pasjonujące historie, są wspaniałe, podziwiamy je, dla nich tworzymy nasze błyskotki”

mówi Kasia Pawłowska – Zub, CEO Pika Biżuteria, która prowadziła spotkanie.

W spotkaniu z marką uczestniczyły między innymi takie gwiazdy jak: Dorota Gardias, Marzena Rogalska, Kamila Kamińska, Milena Rostkowska-Galant, Joanna Kupińska, Agnieszka Mrozińska, Dorota Michałowska, Paula Tumala. Tło dla ekspozycji minimalistycznych błyskotek stanowiła bardzo słoneczna, kobieca sceneria wypełniona pachnącymi liliami, zdjęciami kolekcji, elementami look book marki i oczywiście - koronami.

Każdy z gości otrzymał PIKA Journal – publikację opowiadającą naszą historię, ilustrowaną trendami i inspiracjami na nadchodzący sezon, z niespodziankami dla czytelników takimi jak nastrojowa lista przebojów utworzona na tę okazję na Spotify, czy horoskop.

Nad wizerunkiem PIKA Biżuteria oraz całego spotkania czuwa agencja kreatywna Happy&Rich, a za organizację oraz zaproszonych gości Anna Lasota PR. Pyszności, którymi częstowaliśmy Gości pochodziły z restauracji Niezłe Ziółko, a zapachowe zmysły pobudzały świece od firmy Aromanti.

„Uważamy, że każda kobieta jest wyjątkowa i trzeba ją rozpieszczać. To właśnie dla Was projektujemy wzory, które dyskretnie podkreślają Wasze piękno. I dla wszystkich Pań, które z chwilą rozpakowywania biżuterii pragną poczuć się jak prawdziwa księżniczka”

Projektowana przez nas biżuteria PIKA delikatnie podkreśla urodę kobiety i powoduje, że na jej twarzy pojawia się uśmiech. Minimalistyczne naszyjniki, delikatne bransoletki, subtelne kolczyki - te błyskotki zostały stworzone z myślą o tym, że każdy, nawet najmniejszy drobiazg sprawia, że życie staje się piękniejsze. Tworzymy dla prawdziwych księżniczek, ukrytych w każdej z nas.

Wszystkie produkty wykonane są ze srebra o najwyższej próbie 925 podwójnie rodowanego lub pozłacanego 24-karatowym żółtym lub różowym złotem, wykończenie stanowią między innymi cyrkonie i kryształy.

Opakowanie prezentowe

Najlepszy prezent od PIKA teraz w wyjątkowym opakowaniu.

Teraz możesz wybrać opakowanie prezentowe z zieloną, czerwoną lub różową wstążką. Standardowe opakowania na biżuterię dodatkowo wkładamy do pudełeczka udekorowanego wstążką w wybranym kolorze oraz złotym logotypem PIKA z delikatnymi złotymi kropeczkami w kształcie naszej sroczki

Kuferek na biżuterię w opcji opakowania prezentowego przewiązujemy wstążką w wybranym przez Ciebie kolorze i dołączamy do niego torebeczkę PIKA.

Opakowanie prezentowe jest usługą dodatkowo płatną.

Menu

Ustawienia

Utwórz konto, aby zachować ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się